Ruszył podcast Chapter Zero Poland #radydlaklimatu

Chapter Zero Poland uruchomiło podcast #radydlaklimatu, poświęcony tematyce ochrony klimatu i środowiskowych kwestii ESG z perspektywy rad nadzorczych i zarządów. Do podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami  będą zapraszani członkowie i członkinie Chapter Zero Poland. Pierwszy podcast jest nagraniem debaty, która odbyła się podczas konferencji PRECOP27 w październiku ubiegłego roku. 

19 października, w drugim dniu konferencji PRECOP27, Forum Odpowiedzialnego Biznesu w partnerstwie z Deloitte i Bankiem BNP Paribas, zaprosiło osoby zasiadające w zarządach i radach nadzorczych firm do udziału w spotkaniu poświęconym roli i konieczności zaangażowania się liderów i liderek biznesu w działania, które mogą przyspieszyć transformację energetyczną firm.

W rozmowie udział wzięli przedstawiciele i przedstawicielki rady Chapter Zero Poland Lucyna Stańczak-Wuczyńska, przewodnicząca Rady Nadzorczej Banku BNP Paribas, Iva Georgijew – przewodnicząca Rady Nadzorczej Deloitte CE oraz Filip Gorczyca – członek Rady Nadzorczej CCC, . Rozmowę poprowadził Daniel Kiewra, ekspert Forum Odpowiedzialnego Biznesu.